Monday, January 28, 2013

Piggly Wiggly Jan 27, 2013

Piggly Wiggly had a great deal on Salsa this week. I only wish I had a few more $ get a few more jars of salsa. We easily eat a jar at one sitting with 6 of us. And when salsa in under $1 a jar, I like to stock up. $.69 is a good price. :-)

So for $14, I ended up with 11 jars of salsa, 4 cans tomatoes and chilies, 1 pkg chicken drumsticks, 2 loaves of bread, 1 bag of oranges, 2 bags taters, and a bunch of bananas.

No comments:

Post a Comment